Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 1000 W είναι σχεδιασμένη για υπολογιστές με μορφή ATX, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, που διευκολύνει τη διαχείριση και την εγκατάσταση, ενώ ο ενεργός τρόπος ψύξης με ανεμιστήρα διαμέτρου 140 mm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Το προϊόν έχει μαύρο χρώμα και υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις για SATA, Molex, PCI Express και EPS, καλύπτοντας τις ανάγκες ενός σύγχρονου υπολογιστή.
| Ισχύς | 1000 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 140 mm |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 12 - 5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@110V) | 12 A |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@220V) | 5 A |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 150 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 1000 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 150 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 9.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 83.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Προορισμός | PC |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Έκδοση ATX | 2.4 |
| Έκδοση EPS | 2.92 |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Rifle |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας SATA | 11 |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας Molex (4-pin) | 12 |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας EPS (8-pin) | Ναι |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας δισκέτας | 1 |
| Σύνδεσμος PCI Express | Ναι |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 mm x 160 mm x 86 mm |
| Βάρος | 3.65 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: