Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 750 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, που επιτρέπει την εύκολη διαχείριση και σύνδεση των καλωδίων, προσφέροντας καθαρό και οργανωμένο εσωτερικό. Η μονάδα είναι μαύρου χρώματος και διαθέτει έναν ενεργό ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm που βρίσκεται στο μπροστινό μέρος, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Υποστηρίζει ευρύ φάσμα τάσεων εισόδου από 100 έως 240 V και συχνότητα 47-63 Hz, καθιστώντας την κατάλληλη για διάφορες περιοχές. Η τροφοδοσία είναι πιστοποιημένη με 80 PLUS Gold, που σημαίνει υψηλή ενεργειακή απόδοση και αξιοπιστία.
| Ισχύς | 750 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Front |
| On/off διακόπτης | Ναι |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 - 5 A |
| Συνολική ισχύς (+3.3V) | 110 W |
| Συνολική ισχύς (+12V) | 750 W |
| Συνολική ισχύς (+5V) | 110 W |
| Συνολική ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 54.2 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Τύπος τροφοδοτικού (PSU) μορφή | ATX |
| Έκδοση ATX | 3.1 |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Rifle |
| MTBF | 100000 h |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Αριθμός συνδετήρων SATA | 6 |
| Αριθμός συνδετήρων PATA | 2 |
| Συνδετήρες PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Συνδετήρας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Συνδετήρας ATX (24-pin) | Ναι |
| Συνδετήρας ATX (12+4 pin) | Ναι |
| Συνδετήρας PCI Express | Ναι |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Πλάτος | 140 mm |
| Βάθος | 86 mm |
| Ύψος | 150 mm |
| Βάρος | 2.9 kg |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | CE, RoHS, UKCA |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: