Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 48 GB αποτελείται από δύο modules των 24 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα 5200 MHz και CAS latency 38, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση για gaming και άλλες απαιτητικές εφαρμογές. Η μνήμη υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0 για εύκολη και σταθερή υπερχρονιστική ρύθμιση. Επιπλέον, διαθέτει ψύκτρα (heatsink) και ενσωματωμένο RGB φωτισμό με χρώματα κόκκινο, πράσινο και μπλε, προσφέροντας και αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 48 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Ταχύτητα Μνήμης | 5200 MHz |
| CAS Latency | 38 |
| Τάση Μνήμης | 1.25 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι, έκδοση 3.0 |
| SPD Profile | Ναι |
| Ψύξη | Heatsink |
| RGB Φωτισμός | Ναι (Κόκκινο/Πράσινο/Μπλε) |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 24 GB |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: