Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM CMK64GX5M2B5200Z40 αποτελεί ένα υψηλής απόδοσης σετ μνήμης DDR5, με συνολική χωρητικότητα 64 GB, χωρισμένη σε 2 modules των 32 GB το καθένα. Είναι σχεδιασμένη για χρήση σε desktop υπολογιστές και προσφέρει ταχύτητα 5200 MHz με καθυστέρηση CAS 40, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη λειτουργία. Η μνήμη διαθέτει τεχνολογία AMD Memory Profile (AMP) και υποστηρίζει προφίλ Intel XMP και AMD EXPO, ενώ διαθέτει και ενσωματωμένο RGB φωτισμό για αισθητική αναβάθμιση.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 5200 MHz (PC5-41600) |
| CAS Latency | 40 (CL40) |
| Τεχνολογία | AMD Memory Profile Technology (AMP) |
| Memory Profile | Intel XMP, AMD EXPO |
| Χρήση | High Performance |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος υπολογιστή | Desktop |
| Φόρμα | DIMM 288-pin |
| Τάση | 1.25 V |
| Χρώμα | Γκρι |
| RGB Lighting | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: