Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα 6000 MHz και CAS latency 30, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση για gaming και άλλες απαιτητικές εφαρμογές. Η μνήμη έχει μαύρο χρώμα και είναι εξοπλισμένη με ψύκτρα (heatsink) και RGB φωτισμό με διάφορα χρώματα, προσφέροντας παράλληλα αισθητική και λειτουργικότητα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μέγεθος Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Μνήμη ανά module | 32 GB |
| Ταχύτητα Μνήμης | 6000 MHz |
| CAS Latency | 30 |
| Τάση Μνήμης | 1.4 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Χρώμα Προϊόντος | Black |
| Τύπος Ψύξης | Heatsink |
| Φωτισμός RGB | Ναι, διάφορα χρώματα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: