Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 96 GB αποτελείται από δύο modules των 48 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα 5200 MHz και CAS latency 38, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση για gaming και απαιτητικές εφαρμογές. Η μνήμη υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0, ενώ διαθέτει ψύκτρα και RGB φωτισμό με χρώματα κόκκινο, πράσινο και μπλε, προσφέροντας παράλληλα αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 96 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| Ταχύτητα Μνήμης | 5200 MHz |
| CAS Latency | 38 |
| Τάση Μνήμης | 1.25 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Έκδοση XMP | 3.0 |
| SPD Profile | Ναι |
| Τύπος Ψύξης | Heatsink |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα Φωτισμού | Κόκκινο/Πράσινο/Μπλε |
| Μοντέλο | CMH48GX5M2B5200C38 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: