Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από δύο modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων 6400 MT/s και υποστηρίζει τεχνολογίες Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0 και AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO). Η μνήμη έχει μορφή DIMM 288-pin, με CAS latency 36 και λειτουργεί σε τάση 1.1 έως 1.25 V. Επιπλέον, διαθέτει ψύξη με heatsink και πολύχρωμο RGB φωτισμό, προσφέροντας αισθητικό αποτέλεσμα κατάλληλο για gaming συστήματα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μέγεθος | 288-pin DIMM |
| Χρώμα Προϊόντος | Black |
| Ψύξη | Heatsink |
| Φωτισμός RGB | Ναι, Πολύχρωμος |
| Μνήμη ανά module | 16 GB |
| Ταχύτητα Μεταφοράς Δεδομένων | 6400 MT/s |
| CAS Latency | 36 |
| Τάση Μνήμης | 1.1, 1.25 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι, έκδοση 3.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Ναι |
| Βάρος | 100 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: