Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB (2 x 32 GB) αποτελεί ιδανική επιλογή για απαιτητικές εφαρμογές και gaming. Με ταχύτητα 6000 MHz και CAS latency 30, προσφέρει υψηλή απόδοση και σταθερότητα. Η μνήμη είναι σε μορφή DIMM 288-pin, κατάλληλη για desktop υπολογιστές, και διαθέτει ενσωματωμένο σύστημα φωτισμού RGB με 10 ζώνες, προσφέροντας εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) για εύκολη υπερχρονισμό και έχει τάση λειτουργίας 1.4 V.
| Χωρητικότητα | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 6000 MHz (PC5-48000) |
| CAS Latency | 30 (30-36-36-76) |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Χρήση | Gaming |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τάση | 1.4 V |
| Υπολογιστής | Desktop |
| RGB Lighting | Ναι, 10 ζώνες |
| Memory Profile | Intel XMP 2.0 |
| Πλάτος | 135 mm |
| Βάθος | 8 mm |
| Ύψος | 44 mm |
| Ύψος module (inch) | 1.74 |
| Latency Timings | CL30 (30-36-36-76) |
| RAM Performance | SPD - 4800 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-40-40-77 Tested - 6000 MHz - 1.4 V - CL30 - 30-36-36-76 |
| Χαρακτηριστικά | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), built-in overclocking Power Management IC (PMIC), 10 RGB lighting zones, unbuffered |
| Χρώμα | Μαύρο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: