Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM CMH48GX5M2E6000C36 αποτελεί μια υψηλής απόδοσης λύση για υπολογιστές desktop, ιδανική για gaming και απαιτητικές εφαρμογές. Διαθέτει συνολική χωρητικότητα 48 GB, κατανεμημένη σε δύο modules των 24 GB το καθένα, με τύπο DDR5 και ταχύτητα 6000 MHz. Η μνήμη υποστηρίζει Intel Extreme Memory Profile (XMP) για εύκολη και ασφαλή υπερχρονισμό, ενώ διαθέτει ψύκτρα (heatsink) και RGB φωτισμό με διάφορα χρώματα, προσφέροντας τόσο λειτουργικότητα όσο και αισθητική.
| Συνολική Χωρητικότητα | 48 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα Μνήμης | 6000 MHz |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 24 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS Latency | 36 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Cooling type | Heatsink |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Various |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: