Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM CMK96GX5M2B6000C30 αποτελεί μια υψηλής απόδοσης λύση για υπολογιστές desktop, προσφέροντας συνολική χωρητικότητα 96 GB μέσω δύο modules των 48 GB το καθένα. Χρησιμοποιεί τεχνολογία DDR5 με ταχύτητα 6000 MHz και υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0, εξασφαλίζοντας βελτιστοποιημένη απόδοση. Η μνήμη διαθέτει CAS latency 30 και λειτουργεί με τάση 1.1 έως 1.4 V. Επιπλέον, είναι εξοπλισμένη με ψύκτρα (heatsink) για καλύτερη διαχείριση θερμοκρασίας και διαθέτει RGB φωτισμό για αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 96 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 6000 MHz |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μορφή Μνήμης | 288-pin DIMM |
| CAS Latency | 30 |
| Τάση Μνήμης | 1.1,1.4 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Έκδοση XMP | 3.0 |
| Ψύξη | Heatsink |
| RGB Lighting | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: