Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η A-RGB πλάκα σε μαύρο χρώμα είναι σχεδιασμένη για συμβατά Full Tower κουτιά, προσφέροντας εντυπωσιακό πορτοκαλί φωτισμό. Με βάρος μόλις 270 γραμμάρια και διαστάσεις 220x164x65 mm, αποτελεί μια ελαφριά και κομψή λύση για την αναβάθμιση της εμφάνισης του υπολογιστή σας. Η πλάκα λειτουργεί με τάση εισόδου 5V και έχει μέγιστη κατανάλωση ισχύος 2.2W, ενώ η μέγιστη ένταση εξόδου είναι 0.4A.
| Συμβατός τύπος κουτιού | Full Tower |
| Τύπος | A-RGB plate |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Χρώμα φωτισμού | Πορτοκαλί |
| Μέγιστο βάρος | 1 kg |
| Τάση εισόδου | 5 V |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 2.2 W |
| Ένταση εξόδου | 0.4 A |
| Πλάτος | 220 mm |
| Βάθος | 164 mm |
| Ύψος | 65 mm |
| Βάρος | 270 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: