Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η ζώνη αυτή είναι σχεδιασμένη για χρήση σε 3D εκτυπωτές, προσφέροντας συμβατότητα με μοντέλα της Creality 3D όπως τα CR-5 Pro H(CT-380), K1 και K1 Max. Με μαύρο χρώμα και διαστάσεις που εξασφαλίζουν την κατάλληλη εφαρμογή, αποτελεί ένα απαραίτητο ανταλλακτικό για τη σωστή λειτουργία του εκτυπωτή σας.
| Τύπος | Belt |
| Συμβατότητα συσκευής | 3D printer |
| Συμβατότητα με μάρκα | Creality 3D |
| Συμβατότητα | CR-5 Pro H(CT-380), K1, K1 Max |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Πλάτος | 1800 mm |
| Βάρος | 14 g |
| Πλάτος συσκευασίας | 170 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 140 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 20 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 16 g |
| Ποσότητα ανά πακέτο | 1 pc(s) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: