Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτή η ακροφύσιο για 3D εκτυπωτές είναι συμβατή με συσκευές της μάρκας Creality και διαθέτει καφέ χρώμα. Είναι σχεδιασμένη για να προσφέρει αξιόπιστη απόδοση στην εκτύπωση, εξασφαλίζοντας ακρίβεια και ποιότητα. Η συσκευασία περιλαμβάνει ένα τεμάχιο και είναι σε κουτί με διαστάσεις 40x18x96.5 mm, ενώ το βάρος της συσκευασίας είναι 20 γραμμάρια.
| Τύπος | Ακροφύσιο |
| Συμβατότητα συσκευής | 3D εκτυπωτής |
| Συμβατότητα μάρκας | Creality |
| Χρώμα προϊόντος | Καφέ |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
| Πλάτος συσκευασίας | 40 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 18 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 96.5 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 20 g |
| Διάμετρος ρολού | 0.2 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: