Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR4 με χωρητικότητα 16 GB είναι σχεδιασμένη για χρήση σε laptop. Πρόκειται για μια μονάδα μνήμης σε μορφή 260-pin SO-DIMM, με ταχύτητα 3200 MHz και CAS latency 22, που προσφέρει αξιόπιστη απόδοση για gaming και άλλες απαιτητικές εφαρμογές. Η μνήμη είναι unbuffered και δεν υποστηρίζει ECC, ενώ λειτουργεί με τάση 1.2 V. Η μονάδα αποτελείται από ένα module των 16 GB, με διαμόρφωση 2048M x 64.
| Εσωτερική μνήμη | 16 GB |
| Τύπος μνήμης | DDR4 |
| Χρήση | Laptop |
| Μορφή μνήμης | 260-pin SO-DIMM |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | Όχι |
| Πλήθος modules | 1 |
| Ταχύτητα μνήμης | 3200 MHz |
| CAS latency | 22 |
| Τάση μνήμης | 1.2 V |
| Διαμόρφωση module | 2048M x 64 |
| RGB Lighting | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: