Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με χωρητικότητα 32 GB είναι σχεδιασμένη για χρήση σε laptop και προσφέρει υψηλές επιδόσεις με ταχύτητα 5600 MHz. Διαθέτει μορφή SO-DIMM 262-pin και υποστηρίζει On-Die ECC για βελτιωμένη αξιοπιστία. Η μνήμη έχει CAS latency 46 και λειτουργεί με τάση 1.1 V, καθιστώντας την ιδανική για απαιτητικές εφαρμογές gaming και επαγγελματική χρήση. Η μνήμη είναι unbuffered (unregistered) και αποτελείται από ένα module των 32 GB.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Τύπος Μνήμης Buffered | Unregistered (unbuffered) |
| Μορφή Μνήμης | 262-pin SO-DIMM |
| Προορισμός | Laptop |
| Πλήθος modules | 1 |
| Ταχύτητα Μνήμης | 5600 MHz |
| CAS Latency | 46 |
| Τάση Μνήμης | 1.1 V |
| On-Die ECC | Ναι |
| Memory Profile | Intel XMP, AMD EXPO |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρήση | Gaming |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: