Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 32 GB (2 x 16 GB) αποτελεί ιδανική επιλογή για gaming και desktop υπολογιστές. Διαθέτει ταχύτητα 6400 MT/s και CAS latency 38, προσφέροντας υψηλή απόδοση και σταθερότητα. Η μνήμη είναι τύπου DIMM 288-pin με τεχνολογία DDR5 SDRAM και υποστηρίζει προφίλ Intel XMP 3.0 και AMD EXPO για εύκολη υπερχρονισμό. Επιπλέον, διαθέτει αλουμινένιο heat spreader για καλύτερη ψύξη και λευκό χρώμα, ενώ είναι μη ECC και unbuffered.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 6400 MT/s (PC5-51200) |
| CAS Latency | 38 (38-40-40-84) |
| Τύπος Μνήμης | DRAM memory kit |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Χρήση | Gaming, Desktop |
| Πλήθος modules | 2 |
| Upgrade Type | Generic |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Voltage | 1.35 V |
| Χρώμα | Λευκό |
| Memory Profile | Intel XMP, AMD EXPO |
| RGB Lighting | Όχι |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 136.5 mm x 8 mm x 34.8 mm |
| Βάρος | 33 g |
| Features | Aluminium heat spreader, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), AMD extended profiles for overclocking (EXPO), unbuffered |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: