Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ηλεκτρονικές συσκευές με ισχύ εξόδου 600 W και χωρητικότητα 1 kVA. Διαθέτει κυματομορφή ημιτονοειδή και αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR), εξασφαλίζοντας σταθερή παροχή ρεύματος. Είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε rack (1U) με μεταλλική κατασκευή και ασημί χρώμα. Παρέχει προστασία από υπερτάσεις και θόρυβο EMI/RFI, ενώ διαθέτει ηχητικές ειδοποιήσεις για σφάλματα, χαμηλή μπαταρία και υπερφόρτωση. Υποστηρίζει 6 εξόδους AC τύπου C13, θύρα USB, σειριακή θύρα, καθώς και θύρες RJ-11 και RJ-45 για modem και Ethernet αντίστοιχα. Η μπαταρία είναι τεχνολογίας Sealed Lead Acid (VRLA) με δυνατότητα hot-swap και χρόνος αυτονομίας 3,5 λεπτά σε πλήρες φορτίο και 14 λεπτά σε μισό φορτίο.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Output power | 600 W |
| Waveform | Sine |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Form factor | Rackmount |
| Product colour | Silver |
| Housing material | Metal |
| Rack capacity | 1U |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| USB port | Yes |
| Serial ports quantity | 1 |
| Modem (RJ-11) ports | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Input operation voltage (min) | 165 V |
| Input operation voltage (max) | 271 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 230 V |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Maximum current | 10 A |
| Surge energy rating | 810 J |
| Response time | 4 ms |
| Power factor | 0.6 |
| EMI/RFI noise filtering | Yes |
| Surge protection | Yes |
| Power protection features | Overload |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Cable length | 1.83 m |
| Display type | LCD |
| LED indicators | Operation |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Number of batteries supported | 1 |
| Typical backup time at full load | 3.5 min |
| Typical backup time at half load | 14 min |
| Battery recharge time | 8 h |
| Hot-swap battery | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -15 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Non-operating altitude | 0 - 15000 m |
| Width | 433 mm |
| Depth | 389 mm |
| Height | 44 mm |
| Weight | 13.7 kg |
| Compliance certificates | RoHS |
| Certification | CE, EAC, RCM |
| Harmonized System (HS) code | 8504408590 |
| Country of origin | China |
| Package width | 545 mm |
| Package depth | 515 mm |
| Package height | 158 mm |
| Package weight | 17.4 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: