Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία τροφοδοσίας με ισχύ εξόδου 900 W και χωρητικότητα 1.5 kVA. Διαθέτει κυματομορφή ημιτονοειδή και αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR), εξασφαλίζοντας σταθερή παροχή ρεύματος σε εύρος εισόδου 165-271 V και συχνότητα 50/60 Hz. Είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε rack 1U, με μεταλλική κατασκευή και ασημί χρώμα. Παρέχει προστασία από υπερτάσεις και θόρυβο EMI/RFI, ενώ διαθέτει ηχητικές ειδοποιήσεις για σφάλματα, χαμηλή μπαταρία και υπερφόρτωση. Η μπαταρία τύπου Sealed Lead Acid (VRLA) υποστηρίζει εφεδρική λειτουργία 2,5 λεπτών σε πλήρες φορτίο και 11 λεπτών σε μισό φορτίο, με δυνατότητα hot-swap και χρόνο επαναφόρτισης 8 ωρών. Διαθέτει 6 εξόδους AC τύπου C13, θύρα USB, σειριακή θύρα, καθώς και θύρες RJ-11 και RJ-45 για modem και Ethernet αντίστοιχα.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 1.5 kVA |
| Output power | 900 W |
| Waveform | Sine |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Surge protection | Yes |
| EMI/RFI noise filtering | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Power protection features | Overload |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| USB port | Yes |
| Serial ports quantity | 1 |
| Modem (RJ-11) ports | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Input operation voltage (min) | 165 V |
| Input operation voltage (max) | 271 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 230 V |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Surge energy rating | 810 J |
| Response time | 4 ms |
| Power factor | 0.6 |
| Form factor | Rackmount |
| Product colour | Silver |
| Housing material | Metal |
| Rack capacity | 1U |
| Cable length | 1.83 m |
| Display type | LCD |
| LED indicators | Operation |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Number of batteries supported | 1 |
| Typical backup time at full load | 2.5 min |
| Typical backup time at half load | 11 min |
| Battery recharge time | 8 h |
| Hot-swap battery | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -15 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Non-operating altitude | 0 - 15000 m |
| Width | 443 mm |
| Depth | 389 mm |
| Height | 44 mm |
| Weight | 14.9 kg |
| Compliance certificates | RoHS |
| Certification | CE, EAC, RCM |
| Country of origin | China |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: