Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS με τεχνολογία Double-conversion (Online) προσφέρει αξιόπιστη προστασία και σταθερή παροχή ισχύος 1800 W με καθαρό ημιτονοειδές κύμα. Είναι σχεδιασμένο για rackmount ή tower εγκαταστάσεις, με μέγεθος 2U και μεταλλική κατασκευή σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει 8 πρίζες AC τύπου C13, θύρα USB, καθώς και θύρες RJ-11 και RJ-45 για σύνδεση modem και Ethernet. Η μπαταρία είναι τεχνολογίας Sealed Lead Acid (VRLA) με τάση 12 V και χωρητικότητα 9 Ah, υποστηρίζοντας έως 4 μπαταρίες και δυνατότητα hot-swap. Παρέχει χρόνο αυτονομίας 3.8 λεπτά σε πλήρες φορτίο και 13.1 λεπτά σε μισό φορτίο, με απόδοση 95% σε ECO mode και παράγει θόρυβο 45 dB.
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Output power capacity | 2 kVA |
| Output power | 1800 W |
| Waveform | Pure sine |
| Form factor | Rackmount/Tower |
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal |
| Rack capacity | 2U |
| Display type | LCD |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| USB port | Yes |
| Modem (RJ-11) ports | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Input operation voltage (min) | 190 V |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Maximum current | 9 A |
| Surge energy rating | 363 J |
| Response time | 0 ms |
| Efficiency (ECO mode) | 95 % |
| Power factor | 0.9 |
| Input power factor | 0.99 |
| Crest factor | 3:1 |
| ECO mode | Yes |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 5 % |
| EMI/RFI noise filtering | Yes |
| Noise level | 45 dB |
| Surge protection | Yes |
| Power protection features | Overload |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries supported | 4 |
| Typical backup time at full load | 3.8 min |
| Typical backup time at half load | 13.1 min |
| Charging current | 1.5 A |
| Hot-swap battery | Yes |
| Cable length | 1.5 m |
| Width | 438 mm |
| Depth | 430 mm |
| Height | 88 mm |
| Weight | 17.1 kg |
| Harmonized System (HS) code | 8504408590 |
| Country of origin | China |
| Certification | CE, EAC, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: