Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS με τεχνολογία διπλής μετατροπής (Double-conversion Online) προσφέρει αξιόπιστη προστασία και σταθερή παροχή ισχύος για κρίσιμες εφαρμογές όπως servers, τηλεπικοινωνιακό εξοπλισμό και επαγγελματικές εργασίες. Διαθέτει καθαρό ημιτονοειδές κύμα εξόδου και υψηλή απόδοση λειτουργίας, εξασφαλίζοντας σταθερή τάση και συχνότητα με μηδενικό χρόνο απόκρισης. Η κατασκευή του σε μορφή tower με μεταλλικό περίβλημα και οθόνη LCD το καθιστούν κατάλληλο για επαγγελματικό περιβάλλον.
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Output power capacity | 3 kVA |
| Output power | 2700 W |
| Waveform | Pure sine |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal |
| Display type | LCD |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| AC outlet types | C13 coupler, C19 coupler, Terminal |
| Power plug | C20 coupler |
| USB port | Yes |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Input operation voltage (min) | 190 V |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 208 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Maximum current | 13.04 A |
| Surge energy rating | 370 J |
| Response time | 0 ms |
| Number of input phases | 1 |
| Efficiency (ECO mode) | 95 % |
| Power factor | 0.9 |
| Input power factor | 0.98 |
| Crest factor | 3:1 |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 5 % |
| EMI/RFI noise filtering | Yes |
| Surge protection | Yes |
| Power protection features | Input fuse, Over current, Overload, Short circuit |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Battery replacement, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Number of batteries supported | 3 |
| Typical backup time at full load | 4.3 min |
| Typical backup time at half load | 13.1 min |
| Battery recharge time | 4 h |
| Charging current | 1.5 A |
| Replacement battery cartridge | BPSE72V40A |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating altitude | 0 - 1500 m |
| Non-operating altitude | 0 - 1500 m |
| Width | 169 mm |
| Depth | 416 mm |
| Height | 337 mm |
| Weight | 26 kg |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Harmonized System (HS) code | 8504408590 |
| Country of origin | China |
| Cable length | 1.5 m |
| Package width | 295 mm |
| Package depth | 519 mm |
| Package height | 458 mm |
| Package weight | 30.4 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: