Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία και σταθεροποίηση της τάσης για ηλεκτρονικές συσκευές και υπολογιστές. Με ισχύ εξόδου 900 W και χωρητικότητα 1 kVA, παρέχει καθαρό ημιτονοειδές κύμα και αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR), εξασφαλίζοντας σταθερή λειτουργία ακόμα και σε περιπτώσεις διακυμάνσεων του ηλεκτρικού ρεύματος. Διαθέτει 8 εξόδους AC τύπου C13, θύρα USB 2.0 και σειριακή θύρα, ενώ η μπαταρία τεχνολογίας Sealed Lead Acid (VRLA) προσφέρει χρόνο αυτονομίας έως 16 λεπτά σε ημίφορτο και 4 λεπτά σε πλήρες φορτίο. Η συσκευή έχει μεταλλική κατασκευή σε μαύρο χρώμα και οθόνη LCD με ενδείξεις LED για σφάλματα και λειτουργία.
| Τύπος | Line-Interactive |
| Ισχύς εξόδου | 900 W |
| Χωρητικότητα ισχύος | 1 kVA |
| Μέγεθος | Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ενδείξεις LED | Σφάλμα, Λειτουργία |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Σειριακές θύρες | 1 |
| Πρίζες AC | 8 (τύπου C13) |
| Τύπος φις | C14 coupler |
| Τάση εισόδου (ελάχιστη) | 151 V |
| Τάση εισόδου (μέγιστη) | 301 V |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 Hz |
| Τάση εξόδου | 230 V |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60 Hz |
| Μορφή κύματος | Καθαρό ημιτονοειδές |
| Αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) | Ναι |
| Χρόνος απόκρισης | 4 ms |
| Παράγοντας ισχύος | 0.9 |
| Φιλτράρισμα θορύβου EMI/RFI | Ναι |
| Προστασία από υπερτάσεις | Ναι |
| Προστασία υπερφόρτωσης | Ναι |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Χρόνος αυτονομίας σε πλήρες φορτίο | 4 λεπτά |
| Χρόνος αυτονομίας σε ημίφορτο | 16 λεπτά |
| Χρόνος επαναφόρτισης μπαταρίας | 8 ώρες |
| Hot-swap μπαταρία | Ναι |
| Βάρος | 18.9 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 170 x 432 x 221 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -15 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
| Ύψος λειτουργίας | 0 - 3000 m |
| Ύψος μη λειτουργίας | 0 - 15000 m |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 7 / Vista / XP / 2000, Server 2003 / 2008, Linux |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Καλώδιο USB |
| Κωδικός HS | 8504408590 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πιστοποιήσεις | CE, EAC, RCM, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: