Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία ηλεκτρικής ενέργειας με ισχύ εξόδου 360 Watt και χωρητικότητα 0.65 kVA. Διαθέτει κυματομορφή ημιτονοειδή και αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR), εξασφαλίζοντας σταθερή παροχή ρεύματος σε συσκευές όπως υπολογιστές και δρομολογητές. Η συσκευή έχει σχεδιασμό τύπου Tower με μαύρο και γκρι πλαστικό περίβλημα, τρεις πρίζες τύπου E και καλώδιο μήκους 1.2 μέτρων. Επιπλέον, διαθέτει ενδείξεις LED και ηχητικές ειδοποιήσεις για διάφορες καταστάσεις λειτουργίας.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 0.65 kVA |
| Output power | 360 W |
| Waveform | Sine |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| EMI/RFI noise filtering | Yes |
| Power protection features | Overload |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black, Grey |
| Housing material | Plastic |
| Cable length | 1.2 m |
| LED indicators | Yes |
| AC outlet types | Type E |
| AC outlets quantity | 3 AC outlet(s) |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery recharge time | 6 h |
| Input operation voltage (min) | 165 V |
| Input operation voltage (max) | 290 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Response time | 4 ms |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Non-operating altitude | 0 - 3000 m |
| Width | 84 mm |
| Depth | 280 mm |
| Height | 174 mm |
| Weight | 3.8 kg |
| Compliance certificates | RoHS |
| Certification | CE |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: