Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ηλεκτρονικές συσκευές με ισχύ εξόδου 425 Watt και 0.85 kVA. Διαθέτει κυματομορφή ημιτονοειδή και αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR), εξασφαλίζοντας σταθερή παροχή ρεύματος σε εύρος εισόδου από 165 έως 290 V και συχνότητα 50/60 Hz. Είναι κατάλληλη για καθημερινή χρήση με προστασία από υπερτάσεις και υπερφόρτωση, ενώ διαθέτει ηχητικές ειδοποιήσεις για διάφορες καταστάσεις λειτουργίας. Ο σχεδιασμός της είναι σε μορφή Tower με μαύρο πλαστικό περίβλημα και μήκος καλωδίου 1.2 μέτρα. Παρέχει 4 εξόδους τύπου Schuko (Type F) και διαθέτει θύρα USB τύπου USB Type-B για σύνδεση και διαχείριση.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 0.85 kVA |
| Output power | 425 W |
| Waveform | Sine |
| Input operation voltage (min) | 165 V |
| Input operation voltage (max) | 290 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Maximum current | 5.21 A |
| Surge energy rating | 150 J |
| Response time | 4 ms |
| Heat dissipation | 27 BTU/h |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| EMI/RFI noise filtering | Yes |
| Surge protection | Yes |
| Power protection features | Over voltage, Overload |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Housing material | Plastic |
| Cable length | 1.2 m |
| LED indicators | Yes |
| AC outlet types | Type F (Schuko) |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB port type | USB Type-B |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery recharge time | 6 h |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Non-operating altitude | 0 - 3000 m |
| Width | 84 mm |
| Depth | 280 mm |
| Height | 174 mm |
| Weight | 4.2 kg |
| Compliance certificates | RoHS |
| Certification | CE |
| Country of origin | China |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: