Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία και σταθεροποίηση της τάσης για ηλεκτρονικές συσκευές με μέγιστη ισχύ εξόδου 390 Watt και 0.7 kVA. Διαθέτει κυματομορφή ημιτονοειδή και αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR), εξασφαλίζοντας σταθερή λειτουργία ακόμα και σε περιπτώσεις διακυμάνσεων του ρεύματος. Η συσκευή είναι κατάλληλη για καθημερινή χρήση με σύνδεση μέσω 4 πριζών τύπου Schuko και επιπλέον διαθέτει θύρα USB τύπου B και σειριακή θύρα RS-232 για διαχείριση και παρακολούθηση. Ο χρόνος αυτονομίας είναι 1 λεπτό σε πλήρες φορτίο και 10 λεπτά σε ημίσειο φορτίο, με χρόνο επαναφόρτισης 8 ώρες. Το UPS έχει σχεδιασμό τύπου Tower, μαύρο πλαστικό περίβλημα και οθόνη LCD με ενδείξεις LED.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 0.7 kVA |
| Output power | 390 W |
| Waveform | Sine |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| AC outlet types | Type E |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB port type | USB Type-B |
| Serial interface | Yes |
| Serial interface type | RS-232 |
| Serial ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Housing material | Plastic |
| Display type | LCD |
| LED indicators | Yes |
| Input operation voltage (min) | 167 V |
| Input operation voltage (max) | 295 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Maximum current | 3.04 A |
| Surge energy rating | 450 J |
| Response time | 4 ms |
| EMI/RFI noise filtering | Yes |
| Noise level | 40 dB |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typical backup time at full load | 1 min |
| Typical backup time at half load | 10 min |
| Battery recharge time | 8 h |
| Cable length | 1.5 m |
| Weight | 5.14 kg |
| Width | 100 mm |
| Depth | 260 mm |
| Height | 2227 mm |
| Compliance certificates | RoHS |
| Certification | CE, RCM |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: