Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Switch - 24 ports |
| Τύπος Ενσωμάτωσης | Desktop |
| Υποκατηγορία | Fast Ethernet |
| Θύρες | 24 x 10/100 |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 8K entries |
| Λειτουργίες | Flow control, auto-sensing per device |
| Συμβατά Πρότυπα | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.3x |
| Ενδείξεις Κατάστασης | Power, 100M device connected, link/activity |
| Διεπαφές | 24 x 100Base-TX RJ-45 |
| Τροφοδοσία | Internal power supply |
| Τάση Λειτουργίας | AC 100/240 V (50/60 Hz) |
| Πλάτος | 28 cm |
| Βάθος | 18 cm |
| Ύψος | 4.4 cm |
| Βάρος | 1.9 kg |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 5 - 90% |
| Τοποθέτηση σε Rack | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: