Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος switch | Unmanaged |
| Layer | L2 |
| Υποστήριξη Quality of Service (QoS) | Ναι |
| Πλήθος θυρών Ethernet RJ-45 | 5 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 2000 entries |
| Χωρητικότητα switching | 10 Gbit/s |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι, 9216 bytes |
| Ρυθμός προώθησης πακέτων (1 Gbps) | 1,488,000 pps |
| Ρυθμός προώθησης πακέτων (100 Mbps) | 148,800 pps |
| Ρυθμός προώθησης πακέτων (10 Mbps) | 14,880 pps |
| Μνήμη buffer πακέτων | 0.128 MB |
| Υποστηριζόμενα πρότυπα δικτύου | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| Full duplex | Ναι |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Ταχύτητες Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Αυτόματη εκμάθηση διευθύνσεων MAC | Ναι |
| Τροφοδοσία DC | 5 V |
| Ρεύμα εισόδου | 1 A |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 2.01 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 90 % |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 111 x 75 x 30 mm |
| Βάρος | 80 g |
| MTBF (Mean time between failures) | 1,142,330 h |
| Υποστήριξη Rack mounting | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: