Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | Midi Tower |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Ενσωματωμένο σύστημα ψύξης | Cooler; Fan |
| Gaming | Ναι |
| Airflow | Ναι |
| Χρήση | Γραφείο & Οικιακή |
| Διαστάσεις (Μήκος x Πλάτος x Ύψος) | 460 mm x 285 mm x 460 mm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 410 mm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη επεξεργαστή | 160 mm |
| Θέσεις δίσκων 3.5'' | 2 |
| Θέσεις δίσκων 2.5'' | 3 |
| Θέσεις ανεμιστήρων (πίσω) | 2 |
| Θέσεις ανεμιστήρων (πλαϊνές) | 3 |
| Θέσεις ανεμιστήρων (πάνω) | 3 |
| Θέσεις ανεμιστήρων (μπροστά) | 3 |
| Υποδοχές ψύξης | Πίσω, Πλάι, Πίσω, Πλάι |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Φωτισμός | ARGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες |
| Καθαρό βάρος | 8.2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: