Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower PC κουτί σε λευκό χρώμα κατασκευασμένο από ABS, tempered glass και SPCC προσφέρει μοντέρνο σχεδιασμό με πλαϊνό παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί. Υποστηρίζει μητρικές micro ATX και Mini-ITX, παρέχοντας ευελιξία για απλή ή απαιτητική χρήση. Διαθέτει 1 θέση για 3.5" δίσκο και 1 θέση για 2.5" δίσκο, καθώς και 4 θέσεις επέκτασης. Η τοποθέτηση του τροφοδοτικού είναι στην κορυφή και υποστηρίζονται διάφορα μεγέθη τροφοδοτικών (ATX, PS2, SFX, SFX-L). Υπάρχει υποστήριξη για υδρόψυξη με δυνατότητα τοποθέτησης ψυγείων 120 mm στο πίσω και πάνω μέρος, ενώ μπορεί να δεχτεί έως 3 ανεμιστήρες (1 πίσω, 2 πάνω). Το μέγιστο ύψος ψύκτη CPU είναι 16.4 cm και το μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 34.2 cm. Το κουτί διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης και κουμπί on/off, ενώ οι θύρες περιλαμβάνουν 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C και combo θύρα ακουστικών/μικροφώνου.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | ABS, Tempered glass, SPCC |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 1 |
| Θέσεις επέκτασης | 4 |
| Πλαϊνό παράθυρο | Ναι |
| Πάνελ tempered glass | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 16.4 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 34.2 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 14 cm |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Πάνω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, PS2, SFX, SFX-L |
| USB 2.0 θύρες | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C θύρες | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A θύρες | 0 |
| Combo θύρα ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα ψυγεία πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα ψυγεία πάνω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (μέγιστοι) | 1 (120 mm) |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πάνω (μέγιστοι) | 2 (120 mm) |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 195 mm x 290 mm x 424.5 mm |
| Βάρος | 4.4 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: