Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι το πιο δημοφιλές μέγεθος κουτιού, προσφέροντας χώρο και ευελιξία για απλή ή απαιτητική χρήση. Υποστηρίζει μητρικές ATX και micro ATX, καθώς και Mini ITX. Διαθέτει ενσωματωμένο σύστημα ψύξης με Cooler και προσφέρει αρκετό χώρο για εγκατάσταση μεγάλων καρτών γραφικών και ψυκτρών επεξεργαστή. Είναι ιδανικό για gaming και γενική χρήση, με υποδοχές για δίσκους 3.5'' και 2.5'' και αρκετές θύρες για σύνδεση περιφερειακών.
| Τύπος | Tower |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Ενσωματωμένο Σύστημα Ψύξης | Cooler |
| Χρήση | Gaming |
| Διαστάσεις (Μήκος x Πλάτος x Ύψος) | 424,5 mm x 195 mm x 290 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 342 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτη Επεξεργαστή | 164 mm |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 3.5'' | 1 |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 2.5'' | 2 |
| Θύρες Εξαερισμού | Πίσω: -, Πλαϊνές: 2, Επάνω: 2, Εμπρός: 1 |
| Υποδοχή Ψυγείου | Πλάι, Πλάι |
| Θύρες Συνδεσιμότητας | Audio, Microphone, USB 3.2 (συμπεριλαμβανομένου USB 3.2 Gen 2x2) |
| Προθάλαμος | Πλαϊνό Παράθυρο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: