Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μέγεθος | Mini Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | ABS, SPCC, Tempered glass |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 1 |
| Θέσεις επέκτασης | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Combo θύρα ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Τροφοδοτικό | Δεν περιλαμβάνεται |
| Υποστηριζόμενα τροφοδοτικά | ATX |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.4 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41.3 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 15 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Ανεμιστήρες πλευρικά (max) | 3 (120, 240 mm) |
| Ανεμιστήρες κορυφής (max) | 2 (120 mm) |
| Ανεμιστήρας κάτω (max) | 1 (120 mm) |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών υδρόψυξης πλευρικά | 120, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών υδρόψυξης κάτω | 120 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 225 x 296 x 486 mm |
| Βάρος | 5.8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: