Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower είναι ένα δημοφιλές μέγεθος κουτιού υπολογιστή που προσφέρει χώρο και ευελιξία για απλή ή απαιτητική χρήση. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX και micro ATX, καθώς και άλλες μικρότερες διαστάσεις, καθιστώντας το ιδανικό για gaming και γενική χρήση. Διαθέτει αρκετό χώρο για την εγκατάσταση μεγάλων καρτών γραφικών και ψυκτρών, ενώ παρέχει υποδοχές για πολλούς σκληρούς δίσκους και SSD.
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Προορισμός | Gaming |
| Ύψος | 471 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Βάθος | 475 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 380 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 176 mm |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 3.5'' | 2 |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 2.5'' | 3 |
| Αριθμός Προεγκατεστημένων Ανεμιστήρων | 3 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστήριξη Ψύγειου | Ναι, Μπροστά, Πίσω |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2, USB-C |
| Προθάλαμος | Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: