Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για χρήση σε οικιακό ή επαγγελματικό περιβάλλον, προσφέροντας υποστήριξη για μητρικές πλακέτες micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από ABS συνθετικά, ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο στο πλάι από σκληρυμένο γυαλί. Παρέχει αρκετούς χώρους για αποθήκευση, με 3 θέσεις για 3.5" δίσκους, 2 για 2.5" δίσκους και 1 θέση 5.25". Υποστηρίζει έως 4 θέσεις επέκτασης και διαθέτει καλωδιακή διαχείριση για καθαρή εγκατάσταση. Η ψύξη περιλαμβάνει έναν προεγκατεστημένο πίσω ανεμιστήρα 120 mm και υποστήριξη για έναν μπροστινό ανεμιστήρα 120 mm. Το μέγιστο ύψος ψύκτη CPU είναι 15.1 cm, ενώ η μέγιστη υποστηριζόμενη κάρτα γραφικών έχει μήκος 25 cm. Η τροφοδοσία τοποθετείται στο πάνω μέρος και υποστηρίζει τροφοδοτικά ATX και PS2, χωρίς να περιλαμβάνεται τροφοδοτικό.
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | ABS συνθετικά, Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 3 |
| Θέσεις 5.25" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 4 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Πίνακας από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επανεκκίνησης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Κατάλληλο για | Οικιακή/Επαγγελματική χρήση |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 15.1 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 25 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 17 cm |
| Θέση τροφοδοτικού | Πάνω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, PS2 |
| Ποσότητα USB 2.0 | 1 |
| Ποσότητα USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος μπροστινού ανεμιστήρα | 120 mm |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Πλάτος | 193 mm |
| Βάθος | 405.8 mm |
| Ύψος | 378.2 mm |
| Βάρος | 3.62 kg |
| Πάχος υλικού | 0.5 mm |
| Καθαρός χώρος διαχείρισης καλωδίων | 1.48 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: