Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην εγκατάσταση μητρικών πλακετών ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από ABS, SPCC και tempered glass, διαθέτει πλευρικό παράθυρο και πολυχρωματικό φωτισμό RGB στα ανεμιστηράκια. Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης, 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 4 για 2.5" δίσκους, ενώ διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης και διαχείριση καλωδίων. Η μέγιστη υποστηριζόμενη κάρτα γραφικών έχει μήκος 37 cm και ο ψύκτης CPU μπορεί να έχει ύψος έως 16.5 cm. Υποστηρίζει υδρόψυξη με διάφορα μεγέθη ραδιερατόρων και διαθέτει πλήκτρα ελέγχου RGB, reset και on/off.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, Πολυχρωματικός (Multi) |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), SPCC, Tempered glass |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 4 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 37 cm |
| Θέση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, PS2 |
| Θέσεις USB 2.0 | 2 |
| Θέσεις USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός εμπρόσθιων ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι εμπρόσθιων ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος οπίσθιος ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός οπίσθιων ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος οπίσθιου ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 2 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων εμπρός | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πάνω | 120, 140, 240, 280 mm |
| Πλάτος | 210 mm |
| Βάθος | 435 mm |
| Ύψος | 478 mm |
| Βάρος | 7.08 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: