Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | ABS συνθετικά, SPCC |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλαϊνό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Tempered glass panel(s) | Ναι |
| Anti-dust φίλτρο | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 37 cm |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, PS2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων μπροστά | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πάνω | 120, 140, 240 mm |
| Πλάτος | 215 mm |
| Βάθος | 421 mm |
| Ύψος | 483 mm |
| Βάρος | 6.9 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: