Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Full Tower προσφέρει μεγάλο μέγεθος κατάλληλο για απαιτητικούς υπολογιστές. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, Extended ATX, Micro ATX και Mini ITX, παρέχοντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει αρκετούς χώρους για εγκατάσταση σκληρών δίσκων και SSD, καθώς και υποστήριξη για ψύξη με ανεμιστήρες σε διάφορες θέσεις. Ιδανικό για gaming συστήματα, προσφέρει επίσης πλούσιες επιλογές συνδεσιμότητας με θύρες Audio, USB 3.0 και USB-C.
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | Full Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Gaming | Ναι |
| Ύψος | 551 mm |
| Πλάτος | 250 mm |
| Βάθος | 528 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 480 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτη Επεξεργαστή | 195 mm |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 3.5'' | 2 |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 2.5'' | 3 |
| Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες | 3 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Πίσω | 1 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Πλαϊνές | 3 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Επάνω | 3 |
| Υποστήριξη Ψύξης | Νερό, Αέρας, Προεγκαταστημένοι, Πίσω, Πλάι |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Προθάλαμος | Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: