Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) με ισχύ 750 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές τύπου ATX. Διαθέτει ενεργό σύστημα ψύξης με έναν ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη και αξιοπιστία. Η μονάδα είναι μη αρθρωτή (Non-Modular) και διαθέτει πολλαπλές συνδέσεις τροφοδοσίας, όπως 20+4 pin για τη μητρική, 6 SATA και 2 Molex. Η απόδοση της φτάνει το 85% με πιστοποίηση 80 PLUS White, ενώ υποστηρίζει προστασίες από υπερφόρτωση, υπέρταση, βραχυκύκλωμα και υποτάση. Το προϊόν έχει διαστάσεις 150x140x86 mm και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C.
| Ισχύς | 750 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS White |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Προστασίες ισχύος | Over power, Over voltage, Short circuit, Under voltage |
| Τάση εισόδου AC | 230 V |
| Απόδοση | 85 % |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Hypro Bearing |
| MTBF | 100000 h |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 55 cm |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 450 mm |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 900 mm |
| Σύνδεση EPS (4+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεση ATX (20+4 pin) | Ναι |
| Τύπος ψύξης | Ενεργή |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Πιστοποιήσεις | CB/CCC/CE/UKCA/EAC/RCM |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: