Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 650 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS Bronze, εξασφαλίζοντας αποδοτική και αξιόπιστη λειτουργία με απόδοση 85%. Η ψύξη γίνεται με έναν ενεργό ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm τοποθετημένο στην κορυφή, προσφέροντας αποτελεσματική διαχείριση θερμοκρασίας. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX, 4+4 pin EPS, 6+2 pin PCI Express, καθώς και συνδέσεις SATA και Molex, με καλώδια μη αποσπώμενα (non-modular). Η μονάδα λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C και διαθέτει πλήθος προστασιών για ασφαλή χρήση.
| Ισχύς | 650 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU form factor) | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Θέση ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Είσοδος AC (Τάση) | 100 - 240 V |
| Είσοδος AC (Συχνότητα) | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 - 5 A |
| Τύπος διόρθωσης παράγοντα ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 648 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 54 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 16 ms |
| Απόδοση | 85 % |
| Καθυστέρηση σήματος Power Good | 100 - 150 ms |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Hypro Bearing |
| MTBF (Mean time between failures) | 100000 h |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 50 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 1 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 400, 500, 600 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 400, 500, 600, 700 mm |
| EPS σύνδεση (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express συνδέσεις (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 62 cm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 150 x 140 x 86 mm |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: