Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοσία ρεύματος τύπου ATX με ισχύ 650 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική λειτουργία για υπολογιστές. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Bronze, που εξασφαλίζει οικονομία ενέργειας και υψηλή απόδοση έως 85%. Ο ανεμιστήρας 120 mm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο, ενώ το πλήρως ενσύρματο (Full Wired) σύστημα καλωδίωσης προσφέρει σταθερότητα και καθαρή διαχείριση καλωδίων.
| Τύπος | Power Supply |
| Μορφολογία | ATX |
| Ισχύς | 650 W |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Bronze |
| Modularity | Full Wired |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | 12 V |
| Υλικό | Bronze |
| Βάρος | 2.25 kg |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: