Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει τέσσερα κουμπιά, προσφέροντας ευκολία και λειτουργικότητα στην καθημερινή χρήση. Η επιφάνεια του ποντικιού είναι σχεδιασμένη για να υποστηρίζει και τα δύο χέρια, καθιστώντας το κατάλληλο για δεξιόχειρες και αριστερόχειρες χρήστες. Η ανάλυση του αισθητήρα είναι 1600 DPI, προσφέροντας ακριβή κίνηση και καλή απόκριση. Το ποντίκι είναι οπτικό, με καλό επίπεδο ακρίβειας, και συνδέεται μέσω USB καλωδίου, εξασφαλίζοντας σταθερή σύνδεση.
| Κουμπιά | 4 Κουμπιά |
| Επιφάνεια | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 70 gr |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Τύπος | Standard |
| Εργονομικό | Ναι |
| Trackball | Ναι |
| Πλάτος | 55 mm |
| Μήκος | 100 mm |
| Ύψος | 33 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: