Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι αυτό διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1200 DPI, προσφέροντας ακριβή και αξιόπιστη απόκριση κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Έχει εργονομικό σχεδιασμό ambidextrous, κατάλληλο για χρήση και από τα δύο χέρια, ενώ το λευκό μονοχρωματικό χρώμα του συνοδεύεται από πολύχρωμο φωτισμό RGB που προσθέτει αισθητική αξία. Διαθέτει έναν τροχό κύλισης με δυνατότητα οριζόντιας κύλισης και δύο κουμπιά με αντοχή έως 5 εκατομμύρια κλικ. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω καλωδίου USB Type-A μήκους 1,5 μέτρου, και είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows και Mac.
| Σκοπός | Gaming |
| Τύπος σύνδεσης | USB Type-A |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 1200 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Horizontal |
| Αριθμός κουμπιών | 2 |
| Τύπος κουμπιών | Pressed buttons |
| Αντοχή κουμπιών (εκατομμύρια κλικ) | 5 |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Προσαρμοστικότητα | Ambidextrous |
| Χρώμα προϊόντος | White |
| Φωτισμός | Yes |
| Χρώμα φωτισμού | Multi |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων | Windows, Mac |
| Πλάτος | 68 mm |
| Βάθος | 120 mm |
| Ύψος | 35 mm |
| Βάρος | 80 g |
| Τύπος πακέτου | Hanging box |
| Βάρος πακέτου | 100 g |
| Πλάτος πακέτου | 80 mm |
| Βάθος πακέτου | 127 mm |
| Ύψος πακέτου | 40 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: