Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για δεξιόχειρες χρήστες, με μαύρο μονοχρωματικό χρώμα και λαστιχένια λαβή για καλύτερο κράτημα. Η τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης είναι οπτική με ανάλυση 1600 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε τρεις διαφορετικές λειτουργίες. Διαθέτει τρία κουμπιά, εκ των οποίων ένα είναι για αλλαγή DPI, και έναν κάθετο τροχό κύλισης. Η σύνδεση γίνεται μέσω USB Type-A και το καλώδιο έχει μήκος 1,5 μέτρο. Το ποντίκι είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows και Mac.
| Σχεδιασμός | Εργονομικός για δεξιόχειρες |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Λαστιχένιες λαβές | Ναι |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Πατητά κουμπιά |
| Λειτουργίες κουμπιών | Αλλαγή DPI |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατεύθυνση κύλισης | Κατακόρυφη |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Συμβατότητα λειτουργικών Windows | Ναι |
| Συμβατότητα λειτουργικών Mac | Ναι |
| Σύνδεση | USB Type-A |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Προσαρμόσιμη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 3 |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Πλάτος | 76 mm |
| Βάθος | 115 mm |
| Ύψος | 37 mm |
| Βάρος | 80 g |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: