Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση 7200 DPI, προσφέροντας υψηλή ακρίβεια και ταχύτητα στην κίνηση. Είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες με εργονομικό σχήμα και μαύρο χρώμα, ενώ διαθέτει 6 πλήκτρα, εκ των οποίων 5 είναι προγραμματιζόμενα για ευελιξία στις λειτουργίες όπως DPI switch, Forward και Back. Το ποντίκι υποστηρίζει πολλαπλές συσκευές και έχει ρυθμιζόμενη ανάλυση κίνησης, με μέγιστη επιτάχυνση 20 G και ταχύτητα παρακολούθησης 60 ips. Διαθέτει φωτισμό RGB πολλαπλών χρωμάτων και ελαστικές λαβές για καλύτερο κράτημα. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB Type-A μήκους 1.5 μέτρου, ενώ είναι συμβατό με λειτουργικά Windows και Mac. Στο πακέτο περιλαμβάνεται και mouse pad.
| Σκοπός | Gaming |
| Σύνδεση | USB Type-A |
| Αισθητήρας κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 7200 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Vertical |
| Πλήκτρα | 6 |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | 5 |
| Λειτουργίες πλήκτρων | DPI switch, Forward, Back |
| Ανθεκτικότητα πλήκτρων (εκατομμύρια κλικ) | 10 |
| Ταχύτητα παρακολούθησης | 60 ips |
| Ρυθμιζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Υποστήριξη πολλαπλών συσκευών | Ναι |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 20 G |
| Polling rate | 125 Hz |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Σχήμα | Δεξιόχειρο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ελαστικές λαβές | Ναι |
| Φωτισμός | RGB πολλαπλών χρωμάτων |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Περιλαμβάνεται mouse pad | Ναι |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων | Windows, Mac |
| Πλάτος | 80 mm |
| Βάθος | 135 mm |
| Ύψος | 40 mm |
| Βάρος | 150 g |
| Τύπος πακέτου | Hanging box |
| Βάρος πακέτου | 240 g |
| Αριθμός τεμαχίων ανά πακέτο | 1 pc(s) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: