Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση 1600 DPI, ιδανικό για gaming καθώς προσφέρει ακρίβεια και ανθεκτικότητα χωρίς τη χρήση γυαλιών. Η ανάλυση αυτή επιτρέπει την ακριβή παρακολούθηση της κίνησης στην οθόνη, καθιστώντας το κατάλληλο για παιχνίδια FPS και real-time strategy. Με 7 κουμπιά, το ποντίκι προσφέρει ευελιξία και δυνατότητα προγραμματισμού, ενώ η ρυθμιζόμενη ράβδος επιτρέπει την προσαρμογή του βάρους ανάλογα με τις ανάγκες του χρήστη. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων για μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα και είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες με μαύρο χρώμα.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 7 |
| Ρυθμιζόμενο Βάρος | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Bundle | Ναι |
| Sniper Κουμπί | Ναι |
| Βάρος | 90 gr |
| Σύνδεση | Καλώδιο USB |
| Μήκος | 115 mm |
| Πλάτος | 73 mm |
| Ύψος | 42 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: