Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ανάλυσης 26000 DPI, προσφέροντας εξαιρετική ακρίβεια και ταχύτητα στην κίνηση. Είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες με λευκό μονοχρωματικό χρώμα και πολυχρωματικό φωτισμό RGB. Διαθέτει 7 πλήρως προγραμματιζόμενα κουμπιά, ρυθμιζόμενο polling rate 1000 Hz και ασύρματη σύνδεση RF 2.4 GHz με εμβέλεια έως 10 μέτρα. Η μπαταρία του είναι επαναφορτιζόμενη λιθίου με διάρκεια έως 140 ώρες και φόρτιση μέσω θύρας USB Type-C. Το ποντίκι υποστηρίζει Windows 10 και 11 και είναι ιδανικό για απαιτητικό gaming με υψηλή ανάλυση και προσαρμοσμένες ρυθμίσεις.
| Σκοπός | Gaming |
| Τύπος σύνδεσης | RF Wireless + USB Type-C |
| Αριθμός κουμπιών | 7 |
| Προγραμματιζόμενα κουμπιά | 7 |
| Φόρτιση USB Type-C | Ναι |
| Επαναφορτιζόμενη μπαταρία | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Φωτισμός | Ναι, Πολυχρωματικός (RGB) |
| Σχεδιασμός | Για δεξιόχειρες |
| Βάρος | 100 g |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 26000 DPI |
| Τύπος ροδέλας | Wheel |
| Αριθμός ροδελών | 1 |
| Αντοχή κουμπιών (εκατομμύρια κλικ) | 70 |
| Ταχύτητα παρακολούθησης | 650 ips |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι, 5 επίπεδα |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 50 G |
| Ρυθμιζόμενο polling rate | Ναι |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Ζώνη συχνότητας | 2.4 GHz |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 500 mAh |
| Μέγιστη διάρκεια μπαταρίας | 140 h |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 11 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: