Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για gaming με μηχανικούς διακόπτες Cherry MX Red χαμηλού προφίλ, προσφέροντας άνεση και ακρίβεια κατά τη χρήση. Διαθέτει πλήρη διάταξη πλήκτρων (full-size 100%) με αριθμητικό πληκτρολόγιο και υποστηρίζει λειτουργία anti-ghosting για καλύτερη απόκριση. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB μήκους 2 μέτρων, ενώ το πληκτρολόγιο διαθέτει ρυθμιζόμενο ύψος και RGB LED φωτισμό με δυνατότητα προσαρμογής, προσφέροντας εντυπωσιακή αισθητική και λειτουργικότητα. Είναι συμβατό με Windows 10 και ειδικά σχεδιασμένο για χρήση με συσκευές Alienware.
| Συνιστώμενη χρήση | Gaming |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wired |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Τύπος διακοπτών πλήκτρων | Mechanical |
| Τεχνολογία διακοπτών πλήκτρων | Cherry MX Red |
| Μορφή πληκτρολογίου | Full-size (100%) |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Πλήκτρα multimedia | Ναι |
| Anti-ghosting | Ναι |
| Rollover | N-key rollover |
| Πληκτρολόγιο χαμηλού προφίλ | Ναι |
| Ποντίκι περιλαμβάνεται | Όχι |
| Μήκος καλωδίου | 2 m |
| Τροφοδοσία | USB |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10 |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 467 x 156.2 x 29.4 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 910 g |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Λευκό |
| Φωτισμός πλήκτρων | RGB LED |
| Ρυθμιζόμενος φωτισμός | Ναι |
| Ρυθμιζόμενο ύψος πληκτρολογίου | Ναι |
| Συμβατότητα | Alienware M15, M17, Area-51, Aurora, Aurora Ryzen Edition |
| Επιφάνεια χρώματος | Μονοχρωματική |
| Στυλ πληκτρολογίου | Straight |
| Αριθμός προϊόντων στη συσκευασία | 1 pc(s) |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
| Βάρος συσκευασίας | 1.4 kg |
| Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΒxΥ) | 505 x 52 x 225 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: