Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι αυτό διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ανάλυσης 26000 DPI, προσφέροντας εξαιρετική ακρίβεια και ταχύτητα στην παρακολούθηση κίνησης. Είναι ασύρματο με σύνδεση RF 2.4 GHz και USB Type-C, ενώ υποστηρίζει προγραμματιζόμενα 7 κουμπιά για εξατομικευμένο έλεγχο. Η εργονομική σχεδίαση είναι για δεξιόχειρες, με πολυχρωματικό φωτισμό RGB και διάρκεια μπαταρίας έως 140 ώρες. Ιδανικό για απαιτητικούς gamers που αναζητούν υψηλή απόδοση και άνεση.
| Σκοπός | Gaming |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Πλήθος κουμπιών | 7 |
| Προγραμματιζόμενα κουμπιά | 7 |
| Πλήθος ροδών κύλισης | 1 |
| Σύνδεση συσκευής | RF Wireless + USB Type-C |
| Σύνδεση | RF 2.4 GHz |
| Σχεδίαση | για δεξιόχειρες |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Φωτισμός | Ναι, πολυχρωματικός RGB |
| Ανάλυση αισθητήρα | 26000 DPI |
| Ταχύτητα παρακολούθησης | 650 ips |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 50 G |
| Ρυθμιζόμενο polling rate | Ναι |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Εύρος ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες/Καλώδιο |
| Επαναφορτιζόμενη μπαταρία | Ναι |
| Τύπος θύρας φόρτισης | USB Type-C |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 500 mAh |
| Διάρκεια μπαταρίας (μέγιστη) | 140 ώρες |
| Βάρος | 100 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 131.5 mm x 77.8 mm x 41.5 mm |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 11 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: