Το πληκτρολόγιο είναι ένα μαύρο, εργονομικό και καμπυλωτό πλήρους μεγέθους (100%) που προορίζεται για χρήση σε υπολογιστές και servers. Διαθέτει αγγλικό UK layout QWERTY με πλήκτρα Windows και hot keys, καθώς και αριθμητικό πληκτρολόγιο (Num Pad). Είναι ενσύρματο με σύνδεση USB και προσφέρει δύο θύρες USB 2.0. Το πληκτρολόγιο διαθέτει υποστήριξη Plug and Play και ενσωματωμένο wrist rest για άνεση κατά τη χρήση.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Πλήκτρα hot keys | Ναι |
| Πλήρες μέγεθος πληκτρολογίου | Ναι |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Wrist rest | Ναι |
| Σύνδεση ποντικιού | Όχι |
| Ποντίκι περιλαμβάνεται | Όχι |
| Προορισμός | PC/Server |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Αγγλικά UK |
| Πολλαπλών πλήκτρων | Ναι |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο (Num Pad) | Ναι |
| Plug and Play | Ναι |
| Πλήθος θυρών USB 2.0 | 2 |
| Μήκος | 447 mm |
| Πλάτος | 150 mm |
| Ύψος | 25 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: