Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο πληκτρολόγιο τύπου compact προσφέρει ευκολία και λειτουργικότητα με τεχνολογία Bluetooth 5.0 και 2.4 GHz σύνδεση μέσω USB δέκτη. Διαθέτει πλήκτρα με τεχνολογία ψαλιδιού (scissors) και ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο, ιδανικό για χρήση σε γραφεία και επαγγελματικούς χώρους. Το πληκτρολόγιο έχει αμερικανική διάταξη QWERTY US International και είναι βαμμένο σε χρώμα titan grey. Λειτουργεί με δύο μπαταρίες τύπου AA, προσφέροντας διάρκεια λειτουργίας έως και 36 μήνες.
| Τύπος Συσκευής | Πληκτρολόγιο |
| Τύπος | Ασύρματο |
| Τεχνολογία Πληκτρολογίου | Scissors |
| Διάταξη Πληκτρολογίου | QWERTY US International |
| Πλήκτρα Συντόμευσης | Volume -, volume +, mute |
| Αριθμητικό Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Τύπος Εισόδου | Compact |
| Χρώμα | Titan grey |
| Βάρος | 506 g |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 36.32 cm x 12.15 cm x 2.534 cm |
| Διασύνδεση | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Ασύρματος Δέκτης | USB wireless receiver |
| Μπαταρία | 2 x AA |
| Διάρκεια Λειτουργίας Μπαταρίας | Έως 36 μήνες |
| Συμβατά Λειτουργικά Συστήματα | Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Windows 11, Apple MacOS, Google Chrome OS, Android, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04 |
| Περιλαμβανόμενο Λογισμικό | Dell Peripheral Manager (Windows only) |
| Συμβατότητα Προτύπων | AES-128 |
| Συμπεριλαμβανόμενα Αξεσουάρ | 2 AA batteries |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: