Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι ένα κλασικό, μαύρο USB πληκτρολόγιο με διάταξη QWERTY US International, κατάλληλο για χρήση σε γραφεία. Διαθέτει chiclet πλήκτρα και πλήκτρα πολυμέσων για εύκολο έλεγχο ήχου και αναπαραγωγής. Το μέγεθός του είναι 44,17 cm πλάτος, 12,725 cm βάθος και 2,44 cm ύψος, με βάρος 503 γραμμάρια, προσφέροντας μια άνετη και πρακτική εμπειρία χρήσης.
| Τύπος Συσκευής | Πληκτρολόγιο |
| Διάταξη Πληκτρολογίου | QWERTY US International |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σύνδεση | USB |
| Στυλ Πλήκτρων | Chiclet |
| Λειτουργίες Πλήκτρων Συντόμευσης | Ένταση, σίγαση, αναπαραγωγή/παύση, προηγούμενο, επόμενο |
| Πλάτος | 44,17 cm |
| Βάθος | 12,725 cm |
| Ύψος | 2,44 cm |
| Βάρος | 503 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: