Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το μίνι πληκτρολόγιο με αγγλική διάταξη US είναι ιδανικό για χρήση σε γραφείο, προσφέροντας εργονομία και πρακτικότητα. Διαθέτει πλήκτρα έντονης πίεσης και πολυμέσων, καθώς και αριθμητικό πληκτρολόγιο (Num Pad), που διευκολύνουν την πληκτρολόγηση και την πλοήγηση. Το χρώμα του είναι μεσέκιο και το στήριγμα είναι ενσωματωμένο, ενώ η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή.
| Είδος | Μίνι Πληκτρολόγιο |
| Χρήση | για γραφείο |
| Διάταξη Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Πλήκτρα Έντονης Πίεσης | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| με Num Pad | Ναι |
| Χρώμα | Μεσέκιο |
| Στήριγμα Πλάστρο | Ναι |
| Σύνδεση | USB |
| Πλάτος | 441,96 mm |
| Ύψος | 127 mm |
| Βάθος | 25,4 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: